Гость
Год: 2016 - Время: Пусто
RSS
Главная форума
Новые сообщения
Участники
Правила
Поиск
Техническая поддержка

Страница 1 из 11
Модератор форума: Charmed, takito 
ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » Sirrinizi açsaLar?
Sirrinizi açsaLar?
AppleДата: Суббота, 27.08.2011, 22:35 | Сообщение # 1
Майор
Статус: Offline
Sizə oyun oynayıb sirrinizi açıb hamıya gay oLduğunuzu biLdirib sizi biabır edib hamının, bütün qohumLarın içində biabır eLəsəLər neyLəyərsiniz, həmən adama neyLəyərsiniz? Hərəkətinə, eLədiyinə cavab oLaraq neyLəyərsiniz?

jaredletoДата: Воскресенье, 28.08.2011, 00:34 | Сообщение # 2
Лейтенант
Hecne etmerem..
Quote (EbruGundes)
biabır edib hamının, bütün qohumLarın içində biabır eLəsəLər neyLəyərsiniz,

biabir olasi hecne yoxdu, onlara homoseksualliqdan ders kecerem ki, bu normal haldi..

Я гомосексуал… Как и почему — праздные вопросы. Это всё равно что спрашивать, почему мои глаза зеленого цвета.

"By definition, gay is smart. I see plenty of macho heterosexual idiots, but nine times out of 10 you can have a great conversation if you find a gay guy." ~Jason Bateman

CharmedДата: Воскресенье, 28.08.2011, 18:57 | Сообщение # 3
Майор
O insani heyatimdan silerem. ailem nese dese de "men size demisdim fikir vermediz, sizin gunahinizdi" deyib kecerem.

The liberty is not a stuff you lose, it is what you reach!

AktivДата: Пятница, 02.09.2011, 02:36 | Сообщение # 4
Лейтенант
yyeqin ele hal hec vaxt olmuyacax. eger olsa bele , hemen adama minnetdar olaram ki, men bacarmadigimi deye bilmediyimi dedi, Aileme catdirdi

jaredletoДата: Пятница, 02.09.2011, 23:19 | Сообщение # 5
Лейтенант
Aktiv, biggrin

Я гомосексуал… Как и почему — праздные вопросы. Это всё равно что спрашивать, почему мои глаза зеленого цвета.

"By definition, gay is smart. I see plenty of macho heterosexual idiots, but nine times out of 10 you can have a great conversation if you find a gay guy." ~Jason Bateman

AktivДата: Суббота, 03.09.2011, 02:55 | Сообщение # 6
Лейтенант
jaredleto, cox sagol, twkler sene

AppleДата: Суббота, 03.09.2011, 11:32 | Сообщение # 7
Майор
Ama mənim sirrimi açıb aiLəmə gay oLduğumu biLdirdiLər. Mən oLaya heç bir reaksiya vermədim.
Sadəcə susdum hadisənin gedişatını, sonda nə oLacağını izLədim.
Həmən adam sirrimi açıb aiLəmə gay oLduğumu açıqLayanda ona heç nə demədim, heç nə yazmadım, haqqımda deyiLən sözLərin heç birinə cavab vermədim. Çünkü bir insana eLiyəcəyim ən dəhşətLi pisLik onu yox saymaqdır, ona cavab verməməkdir. Mən həmən adamLarı yox saydım cavab vermədim. Onlar istədikLəri cavabı aLdıLar.

jaredletoДата: Пятница, 09.09.2011, 16:32 | Сообщение # 8
Лейтенант
EbruGundes,
Quote (EbruGundes)
Çünkü bir insana eLiyəcəyim ən dəhşətLi pisLik onu yox saymaqdır

bəli, düz etmisən, təsəvvür et indi onun vəziyyətini, açdı sənin sirrini dedi hamıya, nə qazandı ?! əksinə sən isə onu saymamısan. heç bəlkə ailəsi də bir müddət sonra onun elədiyi hərəkəti saymayacaq. əla etmisən. ən pis vəziyyətdə o qaldı.

AppleДата: Пятница, 09.09.2011, 20:38 | Сообщение # 9
Майор
Həə o eLə biLdiki mən ona zəng edib deyəcəmki niyə dedin? Ay nə biLim nə. Mən onun qabağında ağLayacam, sızLayacam. Ama heç bir reaksiya, cavab vermədim. Xalam oğLanLarı da mənim haqqımda biLdikLərini xaLama, hamıya dediLər. Heç onLara da heçbir reaksiya vermədim. Ən gözəL cavabım susmaq oLdu. ;))
Nə qazandı güya? İndi hamı mənimLə əvvəLki kimidir, öz yoLumdan seravno dönmədim. :))

AktivДата: Суббота, 10.09.2011, 02:47 | Сообщение # 10
Лейтенант
EBRU, done biləcəydimn guya? təbii ki yo,heç vaxtda dönə bilməyəceysən sən. Odu ki, bele elemeyində agıllı səbirli işdi ama. Buna görə sənə düşür

ziGGyДата: Четверг, 03.05.2012, 11:09 | Сообщение # 11
Майор
Belə bir hal olsa, həmin adam mənə yaxşılıq etmiş olar, bəlkə də. Amma istənilən halda, həmin adamla əlaqəmi kəsərəm və heç vaxt bağışlamaram - çünki o, bunu pis məqsədlə edib, mənə böyük bir zərbə vurmaq üçün edib.

Un garçon pas comme les autres;-)

Сообщение отредактировал ziGGy - Четверг, 03.05.2012, 11:52

ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » Sirrinizi açsaLar?
Страница 1 из 11
Поиск:
ОК
Статистика Форума
Последнии темы Читаемые темы Активные пользователи Новые пользователи
Кулинария. Готовка. Советы. Рецепты! [25]
Диеты [2]
Чистим клавиатуру [7]
Каким видом спорта вы занимаетесь? [15]
Вы курите? [19]
Чего вам хочется...в эту секунду [100]
Что вы сейчас пьете? [20]