Гость
Год: 2016 - Время: Пусто
RSS
Главная форума
Новые сообщения
Участники
Правила
Поиск
Техническая поддержка

Страница 1 из 11
Модератор форума: Charmed, takito 
ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » SevgiLinizLə ayrı evə çıxarsınız?
SevgiLinizLə ayrı evə çıxarsınız?
AppleДата: Воскресенье, 28.08.2011, 14:42 | Сообщение # 1
Майор
Статус: Offline
SevgiLiniz sizə onunLa birLikdə ayrı evə çıxıb bir yerdə yaşamağı təkLif eLəsə aiLənizLə yox, sevgiLinizLə birLikdə bir evdə qaLarsınız?

jaredletoДата: Воскресенье, 28.08.2011, 14:53 | Сообщение # 2
Лейтенант
Elbette, goyde qebul ederem biggrin

Я гомосексуал… Как и почему — праздные вопросы. Это всё равно что спрашивать, почему мои глаза зеленого цвета.

"By definition, gay is smart. I see plenty of macho heterosexual idiots, but nine times out of 10 you can have a great conversation if you find a gay guy." ~Jason Bateman

jaredletoДата: Воскресенье, 28.08.2011, 14:54 | Сообщение # 3
Лейтенант
Belke de ele plan cozerem ki eyni cins evliliyi qanuni olan olkeye gedib orada evlenerik, bir daha qayitmariq.

Я гомосексуал… Как и почему — праздные вопросы. Это всё равно что спрашивать, почему мои глаза зеленого цвета.

"By definition, gay is smart. I see plenty of macho heterosexual idiots, but nine times out of 10 you can have a great conversation if you find a gay guy." ~Jason Bateman

CharmedДата: Воскресенье, 28.08.2011, 18:54 | Сообщение # 4
Майор
Men de yashayaram, ela fikirdi! ))

The liberty is not a stuff you lose, it is what you reach!

AktivДата: Пятница, 02.09.2011, 02:40 | Сообщение # 5
Лейтенант
Men 2 il yaawamiwam da bir evde. Seher qollarimin arasinda oyanib , mene elleriyle yemey verib, cay icizdirib, agzimnan su icib, yemey yeyib. dodagimi dodagiyla temizdiyib. Ama dalawmiwixda, kusmuwuyde. Cixib evden getmiwiy de, ama hara getsey axwam ya da `1 geceden sora eve qayitmiwix, bir-birimize sarilib darixdigimizi bildirmiwiy.
Bu cox gozeldi

jaredletoДата: Пятница, 02.09.2011, 23:21 | Сообщение # 6
Лейтенант
Aktiv, bəs nəyə görə ayrıldiz ?

AktivДата: Суббота, 03.09.2011, 02:49 | Сообщение # 7
Лейтенант
jaredleto, indi o evlidi, men onun heyatinda qalsaydim, tesevvur ele ne demey olardi bu... Vicdanim buna yol vermezdi hecvaxt. Duzdu , 4 ildi de evli olsa hele ata olmuyub ama

AktivДата: Суббота, 03.09.2011, 02:52 | Сообщение # 8
Лейтенант
ama indi yene ele sevgi axtariram, mene layiq olsun, men de ona layiq olum. Hec olmasa birbirimizin uzune baxanda yalandan gulmeyek, birbirimize baaxanda yawadigimizdan, bir yerde olmagimizdan zovq alax. Seksde bir yerdeyik deye yox. Ama hani elesi???? Yoxdu, 1 wey bilirler, men oriyentasiyaliyamsa demeli mene SEKS lazimdi i vso

ziGGyДата: Суббота, 07.01.2012, 02:00 | Сообщение # 9
Майор
Qəbul edərdim, əlbəttə. Eks-sevgilimlə 5 gün bir evdə qalmışıq, hələ də dadı damağımdadır, baxmayaraq ki, xəstə olduğum üçün o 5 günü o qədər də "dəyərləndirə" bilməmişdik:)))

Un garçon pas comme les autres;-)

ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » SevgiLinizLə ayrı evə çıxarsınız?
Страница 1 из 11
Поиск:
ОК
Статистика Форума
Последнии темы Читаемые темы Активные пользователи Новые пользователи
Прическа - укладка - уход [11]
Длинные волосы у парней [20]
Как можно выглядеть выше? [1]
Бродить по городу в одиночку... [22]
Сны [3]
Кулинария. Готовка. Советы. Рецепты! [25]
Диеты [2]