Гость
Год: 2016 - Время: Пусто
RSS
Главная форума
Новые сообщения
Участники
Правила
Поиск
Техническая поддержка

Страница 1 из 11
Модератор форума: Charmed, takito 
ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » Bir gəncin gündəliyi (Ilk defe ya ölüm?)
Bir gəncin gündəliyi
erkossДата: Среда, 10.06.2015, 17:58 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Salam!
Bu movzu gündəlik kimidir.
Bir-bir tenha qaldıghım günlərin nece çetin keçdiyini yazacam, siz ise oxuyub kritika edərsiz, qiymətləndirərsiz, ya sadəcə olaraq başa düşməyə çalışarsız. Mən Biseksualam. Həm qızlardan həm də alovlu oğlanlardan xoşum gəlir. Qızlarla problem yoxdur, amma oğlanlar... onlara olan istək məni hələ də yandırırsada heç vaxt cürət edib birisi ilədə olsun tanış olmamışam. Bakıda gənclərin xüsusi ilə yaraşıqlı və qaynar olduğunu nəzərə alaraq, onları düşündükcə atəş məni bürüyür, onlara toxunmaq, hiss etmək, sönmək istəyirəm. Amma reallıqda bu mümkün deyil. Ən azından ona görə ki, bura Azərbaycandır, və kiçicik bir şübhə səni ölümə aparır. Yəqin ona görə mən özümlə chox güclü zəhər gəzdirirəm. Hər şey agah olsa onu udmaq, kifayət edəcək. Menim evim, nəhəng tibbi karyeram (neçə neçə insanlara sağlamlıq bəxş edirəm), çox hörmətli dostlarıım sevdiyim və məni sevən insanlar var. Onlar hamısı bir anda məhv olacaq. Eger mənim həyatımın ikinci yarısı bilinsə. Ona görə o işgəncələrə dözməkdənsə bir kapsul kifayətdir.
Mənim tarixim belədir: Oğlanlara maraq qizlarla yanaşı iyirmi yaşımdan başlayıb. Ona qədər ancaq oxumuşam. Mən ömrümdə bir dəfə, tam təsadüfi olaraq bir gənclə tanış olmuşam Bakida və ilk minetim üç il bundan qabaq, onunla olubş Vəssəlam. Ondan sonra qorxu hissi məni elə dərəcədə bürüyüb ki, yalnız kimlərəsə kənardan baxıb yanmaq qalir mənə. Çox təəsüf ki o gənc yoxa çıxdı, onu tapa bilmədim, amma  çox istərdim yenə də o səmimi insanı tapam. O insan idi sözün əsl mənasında. Mənim ən böyük problemim İSTƏKDİR. Seksual hissi ödəmək istəyi. Mən bu üç ildə sakitləşdiricilərlə, özünə təlqinlə, susmaqla, işləməklə, seksual ehtiyacı maksimum uzaqlaşdırmağa çalışıram, amma çox çətin olur mənə. O istək içəridən məni məhv edir, darmadağın edərək məni yandırır və mənə yalnız o iztirablara dözmək qalır. Nə vaxa qədər, onu kimse bilmez! Davamı, ikinci hissədə.

Naslajdayemsya lish smotrya!

Сообщение отредактировал erkoss - Четверг, 11.06.2015, 15:26

erkossДата: Четверг, 11.06.2015, 16:20 | Сообщение # 2
Рядовой
Статус: Offline
Baki gunləri ( I Hissə)

Meni Bakiya üç aylıq işimlə bağlı komandirovkaya yazdılar.
Qatardan düşər düşməz, sərin yay mehi məni vurdu və yenidən şəhər həyatına qayıtdım. Baki hədsiz dərəcədə gözəl və ele o qədər də çirkin şəhərdir. Latent LGBT-lərin əbədi və əzəli vətəni. Bakıda gənc oğlan və qızlar çox seksual bir tərzdə geyinirlər. Ele bir geyim seçirlər ki, seyr etdikcə adamı fikir bürüyür. O geyim ümumilikdə nəyi ifadə edir? Onun altinda siluet ne dərəcədə qüsursuzdur və s... suallarla artlq fantaziyalara yol açılır. Sen həmişəki kimi ona toxunmaq, onu hiss etmək, sönmək bilməyən ehtirasına su səpmək istəyirsən. Amma, cinsi azlığın dəyişib normal insan ola bilmədiyi kimi, bu da mümkün deyildir. Yalnız baxmaq, fikrinə kopyalamaq və fantaziyalar qurmaq qalır. Beləliklə mən ATU nun yataqxanasına gəldim. Otaqda tənha uzanıb istirahət etməyə çalışdım amma heç cürə qaynar baxışlı seksual şəhər oğlanları gözümün qabağından getmirdi. İki saatdan sonra klinikada seminar başlayacaq və mən belə daxili yanğı hissi ilə onu necə təşkil edəcəyimi unutmuşdumş Fikrimdə yalnız fantaziyalarımda canlandırdığım seksual səhnələr və kinolardakı kimi ehtiraslı minet etmək istəyi idi. Amma realliqda çətin kimsəyə bunu deye bilərdim. Yəqin elə həmən anda o məni məhv etmiş olardı, öz ehtirasımı söndürmək istəyinə görə. 
(...)
Yalnız yüksək dozalı persen-forte və korvaloldan sonra birtəhər özümə gəldim və artıq təşkil etdiyim seminarlar arxada qalmışdı. Hami məni tərfiləyir, bəyənir, bütün xəstələrim adından mənə təşəkkülümü bildirənlər də olurdu. Ürəyimdə deyirdim: Maraqlıdır bax o gənc məni tərifləyən həkim bilsə ki mən ondan əslində nə istərdim? Görəsən mənə olan mövqeyi necə dəyişərdi? Deyilənə görə məhəbbətlə nifrət arasında bir addım var. Yəqin onlar mənim bi olduğunu bilsələr nəinki nifrət edərlər. hətta fikirlərindən belə silərlər. Nə isə...
Haradasa saat doqquza qalmış kafeyə gedim yüngül şam etdim. Çox yaraşıqlı bir ofisiant mənə yaxşı xidmət etdi, imkanlaşdırıb azacıq tanış da ola bildik ama uzağa, təbii ki getmədi söhbətimiz. O ona görə xoşagəlimli görsənirdi ki, mən onun üçün adi müştəri idim o isə mənim üçün, mənim fantaziyalarımın qəhrəmanı. Yetərincə çay pulu verib sağollaşdım və yenidən gəlməyi söz verdim. Yatmazdan əvvəl isə o və digər atəşli gənclər gözlərim önündə canlandı, və belə canlanmalar ilə yuxunun çətin gələcəyini bilib dərmanla yuxuladım. Sabah isə...

Naslajdayemsya lish smotrya!

ЛГБТ - сообщество в Баку Gay.Az » Azeri Forum » Gay.Az Azərbaycan Dilində » Bir gəncin gündəliyi (Ilk defe ya ölüm?)
Страница 1 из 11
Поиск:
ОК
Статистика Форума
Последнии темы Читаемые темы Активные пользователи Новые пользователи
Диеты [3]
Каким видом спорта вы занимаетесь? [16]
Вы курите? [20]
Лечит ли время? [6]
Прическа - укладка - уход [11]
Длинные волосы у парней [20]
Как можно выглядеть выше? [1]